WYMARZONE WAKACJE W RAJU

Witajcie w mojej ukochanej Jastarni. Trochę czasu zajęła mi edycja zdjęć i walka ze słabym zasięgiem, ale wrzucam kilka fotek. Mam dobre wieści. Udało mi się w końcu zdobyć statyw z samowyzwalaczem i już niebawem pojawią się dwie wakacyjne stylizacje. Dajcie mi dzień, góra dwa… A teraz kilka selfie i piękne zachody słońca.

 

Do następnego razu,
SIWA

Możesz także polubić

12 komentarzy

 1. Pozazdrościć opalenizny. Tryskasz energią i to po prostu widać.
  No ale co się dziwić, przy takich zachodach słońca. ;3

  1. Nad opalenizną wytrwale pracowałam a zachody słońca z przyjemnością podziwiałam 🙂
   Pozdrawiam,
   SIWA

 2. Dla takich chwil warto żyć! O taaaaaaaaak! Cieszę się, że odpoczywasz, masz promienny uśmiech i konkretną opaleniznę. Czekam na wakacyjne stylizacje.

  1. Witaj Joanno,
   Pobyt w moim prywatnym raju pozwala mi na generowanie całej masy pozytywnej energii, której mam nadzieję starczy na długo. Opalenizna sprawia, że wszystkie stylizacje, nawet te w dresach i czapkach wieczorową porą, wyglądają super 😉 Już niebawem pojawi się wakacyjny, plażowy look.
   Buziaczki,
   SIWA

 3. Aga, wyglądasz kwitnąco Czekam na letnie stylizacje i pozdrawiam ciepło z Cypru

  1. Witaj Magdo,
   Dziękuję za kwitnący komentarz i cieszę się bardzo, że nawet na wakacjach zaglądasz do mnie 🙂
   Miłego wypoczynku.
   Buziaczki
   SIWA

 4. Witaj hebanowa dziewczyno! Widzę, że opalenizna osiąga zeszłoroczny poziom. Jastarnia i cały półwysep to też moja wielka miłość. Tylko pozazdrościć w pozytywnym oczywiście znaczeniu. Odpoczywaj. Na relacje poczekamy. Ściskam D.

  1. Cudnie! Czuję się, jakbym sama była na wakacjach. Czekamy na ciąg dalszy

   1. Witaj Grażynko,
    Jesteście ze mną cały czas, bo o blogu i Silverowiczkach myślę bardzo często. Wakacje nie są żadnym wyjątkiem. Nad wpisem z wakacyjną stylizacją właśnie pracuję. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.
    Buziaczki,
    SIWA

  2. Witaj Dorotko,
   Nasz półwysep działa na mnie rewelacyjnie. Wraz z ciemniejącą, hebanową opalenizną pojawia się coraz więcej pozytywnej energii. Jest wiele pięknych miejsc na świecie, ale dla mnie tutejszy klimat i okoliczności przyrody są nie do pobicia 🙂 . Wpis z wakacyjną stylizacją właśnie się robi…
   Buziaczki
   SIWA