E.M.boutique

 

Jest takie miejsce w Warszawie, któremu wiele zawdzięczam.

sklep1        IMG_3032

 

Miało być tylko przystankiem, sposobem na finansową niezależność w trakcie studiów. Stało się zupełnie inaczej.  Już od 18 lat pracuję w tym butiku i prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu. To tutaj przeszłam totalną metamorfozę, znalazłam swój styl, poznałam tajniki stylizacji i przede wszystkim dojrzałam.

E.M.cashmere to kobiety, one stanowią o sile i magii tego miejsca. Mam na myśli nasze klientki, a także nas, tzw. STAFF. Wierzcie mi, miejsce jest wyjątkowe. Wyróżnia je charakterystyczny styl zamawianych kolekcji i obsługa.

Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce. Inspiracją był przepiękny katalog pierwszej firmy sprowadzanej do butiku. Materiały użyte do aranżacji wnętrza miały oddać charakter wody, kamienia i piasku. Pomimo upływu czasu i zmieniających się mód, wnętrze wygląda nowocześnie i stylowo.

 

Większość zdjęć, które umieszczam na stronie i na portalach społecznościowych, robiona jest we wnętrzu butiku. Podobnie sprawy się mają jeśli chodzi o ciuchy. Duża ilość prezentowanych rzeczy w stylizacjach pochodzi z kolekcji firm sprzedawanych w E.M.cashmere i stanowi moją własność.

 

IMG_3035

 

 

Zaciekawił Cię artykuł ? Zapisz się na newsletter!

[wysija_form id=”1″]