WAKACJE… ZARAZ WRACAM 😁

Moje Drogie Silverowiczki,

Bawię się świetnie na wakacjach i przyznam, że choć staram się jak mogę, by znaleźć odrobinę czasu na pisanie, kompletnie mi to nie wychodzi. Jest tak piękna pogoda, wspaniałe towarzystwo i pyszne drinki, że urasta to do rangi mission imposible 🤭. Postanowiłam więc wrzucić kilka zdjęć z urlopu i poprosić Was o wyrozumiałość i cierpliwość. Już niebawem wracam do Warszawy i biorę się solidnie do roboty. Tym bardziej, że mam kilka stylizacji do opisania i sporo pomysłów na nowe.

Pozdrawiam Was serdecznie z tropikalnej Jastarni
i do następnego razu…

Siwa

Możesz także polubić

4 komentarze

 1. A jednak! Jest wpis o kostiumach kąpielowych… dokładniej – o jednym 🙂 No tak! Z taką figurą można założyć każdy! Enjoy your holiday, Agusiu… Niecierpliwie czekamy tu na ciebie… cierpliwie 😉 Wyjeżdżam za tydzień, tym razem pakując do torby głównie B&W. Uściski!

  1. Witaj Aldonko,
   Niestety nie udało mi się ugryźć tematu kostiumów. Nie potrafiłam wymyślić konwencji, w której miałabym go przedstawić. Musiałabym wesprzeć się zdjęciami z internetu, a staram się korzystać tylko ze swoich materiałów. Mnie zostało już tylko kilka dni na wakacjach i staram się wycisnąć z nich ile się da. B&W to najlepszy pomysł na stylowe, wakacyjne stylizacje 🙂
   Buziaki, SIWA

 2. Wow, ale figura no gwiazdorska po prostu. Wyglądasz przepięknie, wypoczywaj pij te drinki ile wlezie. A nam zostaje czekać cierpliwie, bo już troche stęsknione jesteśmy bardzo. Całuski D.

  1. Witaj Dorotko,
   Zostało mi kilka dni na wakacyjne szaleństwo i zamierzam korzystać z nich na maksa. Opalenizna wymaga wprawdzie małych szlifów, ale blisko już do mojej życiówki 🙂 Niebawem wracam,
   Buziaczki, SIWA