JUBILEUSZ NA 5 Z PLUSEM

Jak co roku, jestem zaskoczona, że to już czas na jubileuszowy wpis. Nie wiem, czy i Wam tak szybko lecą dni, tygodnie i miesiące… Na blogu mój czas odmierzany jest w tygodniach, bo staram się by wpis pojawiał się choć raz na 7 dni. Kiedy zaczynałam, miałam ambitny plan na kilka publikacji tygodniowo. Życie bardzo szybko go zrewidowało… Nadal jest to moja pasja i trochę misja, którą realizuję w tzw. wolnym czasie 😉

Chciałabym gorąco podziękować wszystkim Silverowiczkom za wspólnie spędzony czas, komentarze i wsparcie (nie tylko duchowe). Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele fajnych stylizacji i dużo zabawy modą.

Do następnego razu,

Siwa 💋💋💋

 

Możesz także polubić

16 komentarzy

 1. Gratuluje Aguniu
  Podziwiam Twoją wytrwałość i determinację. Duma mnie rozpiera ze mam tak cudowną Córkę. Życzę Ci jeszcze wielu wspaniałych Jubileuszy!
  Kocham Cię ❤️❤️❤️ Mama

  1. Witaj Mamuś,
   Dziękuję Ci za gratulacje i wierne kibicowanie. To jaka jestem, to głównie Twoja zasługa, więc przy okazji bardzo Ci dziękuję i za to.
   Kocham Cię,
   Siwa Córcia

  1. Dziękuję Sabo za wszystkie komentarze i ogromne zaangażowanie w konkursach, do których zamierzam niebawem wrócić
   Buziaczki,
   SIWA

  1. Witaj Ewuniu,
   To najpiękniejsze serduszka w moim blogerskim życiu. Tęskniłam…
   Buziaczki
   SIWA

 2. Agunia, żałuję że nie kupiłam Ci niczego na jubileusz, bo inne okoliczności przesłoniły mi to wydarzenie…Jednak Ty jak zawsze spisałaś się na 5!!!
  Z tej okazji życzę Ci, aby to co dotychczas było tylko rozgrzewką, zatem STO LAT STO LAT…
  Gratuluję Ci i czekam na więcej, bo Ciebie nigdy dość.
  Jesteś najlepszą blogerką i moją osobistą bohaterką.
  p

  1. Witaj Pati,
   Ja też mam nadzieję, że to dopiero rozgrzewka. Zawsze mi powtarzano, że mam predyspozycje do długich dystansów 🙂 . Nie pozostaje zatem nic innego, jak kontynuować dzieło i patrzeć przed siebie z optymizmem. Bycie najlepszą blogerką i bohaterką zobowiązuje. Będę się nadal starać, by zasługiwać na takie miano…
   Buziaczki,
   SIWA

 3. Sto lat nasza Dziewczynkozleciało, zleciało ale myślę że przed nami jeszcze dużo ciekawskich tematów, a przed Tobą…otwarty świat. Uściski D.

  1. Witaj Dorotko,
   Czas leci nieubłaganie, ale zabawa modą nigdy się nie kończy. Dopóki starczy mi sił i pomysłów, będę się z Wami dzielić moją pasją. Blog żyje właśnie dzięki Wam. Dziękuję za życzenia 🙂
   Buziaczki,
   SIWA

 4. Gratuluję, Pieknoto!!! :)Wypiję dziś za zdrowie Twoje i Blogaska. Nieustająco miło i ciekawie tu zaglądać. Jesteś bardzo pracowita, wytrwała i obowiązkowa – co od 5 lat podziwiam! O innych zaletach naszej Serdecznej Stylistki wiadomo, było sto razy pisane 😉 Buziaki urodzinowe, co najmniej 5 plus 1.

  1. Witaj Aldonko,
   Dziękuję za toast i gratulacje. Mam nadzieję, że nadal będę taka pracowita, wytrwała i obowiązkowa 🙂
   Buziaczki,
   SIWA