CHMIELNA , WARSZAWA

ELENA

Image 30.08.2016 at 06.59

Takiego kolorowego ptaka upolowałam wczoraj na Chmielnej tuż przy Nowym Świecie. Jest to pierwsza kobieta, którą zaczepiłam na ulicy, by zrobić jej zdjęcie. Troszkę trzęsły mi się z wrażenia ręce kiedy je robiłam, dlatego nie jest zbyt ostre. Okazało się, że ELENA pochodzi z Francji i jest emerytowaną projektantką mody.
Stylizacja Eleny jest bardzo przemyślana. Po bliższym przyjrzeniu można zauważyć oranżową torebkę, buty i paznokcie. Nawet luźno zawiązana turkusowa tasiemka, podbija kolor kamienia w naszyjniku i delikatnie wyciąga sylwetkę. Całość jest bardzo kolorowa i pełna energii. Nie byłam jedyną osobą, która zwróciła na Elenę uwagę. Obserwowałam, jak przechodnie zerkają i przyglądają się  jej ciekawie. Może nie wszystkim się podobało, ale nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Moim zdaniem była wspaniała. Widać było, że jest z siebie i swojego wyglądu bardzo zadowolona.

Do zobaczenia, SIWA

Możesz także polubić

4 komentarze

  1. Witaj Basiu,
   Mnie też Elena wydała się po prostu cudowna.
   Takie kolorowe i pozytywne osoby są jak maki na polu zboża.
   Przypominają nam, że pięknie jest się różnić od innych…
   Pozdrawiam,
   SIWA

 1. Rajski ptak – Elena! I ten piękny płomień starannie ułożonych siwych (oczywiście!) włosów na głowie 🙂 Chciałabym, żeby wszystkie polskie emerytki przestały się bać, „co ludzie powiedzą”, i zaczęły wychodzić na ulicę tak oryginalnie i po swojemu ubrane…