😎 WAKACYJNA STYLIZACJA 😎

Nie jest łatwo zmobilizować się do pisania bloga na wakacjach. Mam chyba duży talent do leniuchowania i w żadnym wypadku nie grozi mi pracoholizm. Oprócz wrodzonych predyspozycji, rajska plaża i piękna pogoda też nie pomagają. Udało mi się jednak na chwilę przezwyciężyć swoje słabości i zrobiłam małą sesję zdjęciową.

Bohaterką dzisiejszej stylizacji jest sukienka DKNY. To mój jedyny łup z Fashion Weekendu w Düsseldorfie. Zazwyczaj wracam choć z jedną, oryginalną parą butów, ale tym razem nie znalazłam żadnej, która przyprawiłaby mnie o migotanie przedsionków. Za to wzorzysta sukienka krzyczała do mnie z wieszaka  i nie potrafiłam się oprzeć tej pokusie. Kiedy przyjechałam nad morze, jej wartość wzrosła jeszcze o kilka punktów. Ciekawy wzór, ulubiony zestaw black&white plus wygodny, sportowy fason to wszystkie wymagania, które stawiam perfekcyjnej, wakacyjnej sukience. Kieszonka – kangurka jest dodatkowym atutem.

Wakacyjna stylizacja musi być przede wszystkim wygodna. W żadnym wypadku nie powinna nas obciskać…, bo przecież wakacje są od tego, by sobie trochę pofolgować i jeść różne przysmaki, o których nie myślimy na co dzień.

Dzisiejszy wpis jest bardziej do oglądania niż czytania, bo ile można pisać o idealnej, wakacyjnej sukience. Gołym okiem widać, że  jest super i w każdej wersji prezentuje się wyśmienicie.

Moją rajską plażą została ta w Jastarni przy wejściu numer 55, czyli tzw. psia plaża. Nie ma tłumów, a ludzie którzy tam przychodzą to przyjaźni właściciele czworonogów różnej maści. Każdy może wydzielić sobie kawałek plaży i czuć się jak u siebie. Prawdziwy luksus, polecam gorąco.

Przesyłam Wam gorące buziaki ze słonecznej Jastarni. Jak dobrze pójdzie, może uda mi się jeszcze zamieścić w tym tygodniu drugą wakacyjną stylizację, bo zrobiłam je za jednym zamachem. Mam nadzieję, że fajnie spędzacie swój czas i dobrze się bawicie na urlopach w swoich idealnych, wakacyjnych sukienkach.
Do następnego razu,
buziaczki,
SIWA

Możesz także polubić

10 komentarzy

  1. Witaj Ewuniu,
   Z komentarza wnioskuję, że dobrze… Dobrze wnioskuję? 😉
   Cmok, SIWA

 1. Sukienka idealna, ale… fale w stylu beach waves są wcale nie mniej idealne niż sukienka i wpisują się w Twój look. Dla mnie ideał po trzykroć, bo jeszcze Ty wyglądasz jak idealna dziewczyna surfera

  1. Witaj Pati,
   Włosy bardzo dobrze czuły się rozwiane morską bryzą… Nie ma chyba piękniejszej scenerii niż plaża. Nad morzem czuję się jak ryba w wodzie. Beach waves, super sukienka – tak powinna wyglądać dziewczyna Krisurfera 😉
   Buziaczki, SIWA

 2. Ależ beztrosko kicasz: szczęśliwa, opalona, w boskiej kangurce
  Super łup na ekstra wakacje. I ten kapturek… I te srebrne fale i loki…

  Cmok, cmoki

  1. Witaj Sabo,
   Kiedy kupowałam boską kangurkę, nawet nie przypuszczałam, że będę miała z niej taki pożytek. Mam nadzieje, że uda mi się ją wpisać w jakiś miejski look. Loki ułożyła nadmorska bryza…
   Buziaczki, SIWA

 3. Obłędna: kobieta,plaźa, sukienka,fryzura,kolanko, podskok. Raj…i szczęście tryskające z mojej ulubionej Blogerki…bezcenne. uściski D.❤❤❤

  1. Witaj Dorotko,
   To prawda, że szczęście wręcz ode mnie bije. Jestem w niebie… Nie wiem jak wrócę do rzeczywistości. Dobrze, że już niebawem nowa kolekcja Rundholz’a 🙂 .
   Buziaki, SIWA

 4. Aguniu cudowna stylizacja
  Wyglądasz obłędnie , fryzurka taka w której najbardziej mi się podobasz. Pięknie jesteś opalona.
  Przesyłam moc buziaków ❤️

  1. Witaj Jolu,
   Pozdrawiam ze słonecznej ( wbrew prognozom) Jastarni i przesyłam buziaki,
   SIWA