3, 2, 1, START !!!!!!!!!

 

               foto JEAN – CLAUDE LUSSIER for Sarah Pacini

WITAJCIE !

Podjęcie decyzji o założeniu bloga zajęło mi trochę czasu .
Tak naprawdę wiele miesięcy „mieliłam” ten pomysł w głowie.
W końcu postanowiłam podjąć wyzwanie.

JAK POWIEDZIAŁ KTOŚ MĄDRY:
„Mówisz, że możesz – to możesz,
Mówisz, że nie możesz – to nie możesz,
Wybór należy do ciebie…”.

A WIĘC MOGĘ!!!
Kiedy podjęłam decyzję, wszystko stało się proste i klarowne.
Nazwa bloga – „Silverhair”, to naturalny wybór, tak jak kolor moich włosów.
„40 plus” bo moim marzeniem jest, aby na blogu znalazły natchnienie, pociesznie i pozytywną energię, kobiety takie jak ja. A więc dla Was czterdziestki (i nie tylko) jest ten blog.

Chcę Wam pokazać, że nie musimy się ścigać z nastolatkami i perfekcyjnymi dwudziestkami, by fajnie się prezentować i znaleźć swój styl, który podkreśli zalety naszej sylwetki, a ukryje wady (gdzieś bardzo głęboko).

Chciałabym namówić Was na modowe eksperymenty i wyjście ze swojej „ubraniowej strefy komfortu”. Próbujcie, przymierzajcie, korzystajcie z rad życzliwych i przede wszystkim uczciwych doradców. Nie dajcie sobie wmówić, że czegoś nie wypada albo trzeba, tylko z racji Waszego wieku. I tak nigdy nie zadowolicie wszystkich. Jestem przekonana, że fajny i oryginalny styl, to najlepsza kuracja odmładzająca.

 

A zatem start! Liczę na Wasze komentarze. Będą dla mnie cenną informacją i pozwolą mi ulepszać bloga, tak by był dla Was maksymalnie interesujący.

Miłego blogowania (buszowania) na mojej stronie.
SIWA

Możesz także polubić

2 komentarze

 1. Pani Agnieszko, bardzo bardzo dziękuje za pomoc w dzisiejszych zakupach. Już teraz będę polować tylko na Panią 🙂 Podoba mi się Pani styl i cenne uwagi. Co do bloga, to fantastyczny pomysł. Brakuje mi odwagi i pomysłu jak coś można inaczej nosić. Gacie super. Nigdy nie mierzyłam, uważając, że nie są dla mnie. Następnym razem przymierzę. Kokardy rewelacja. Mogą odnowić i zmienić przeznaczenie butów. Cały czas „chodza za mną” szelki. Może jakaś inspiracja, jak można je nosic??? trzymam kciuki. Już jestem Pani fanką:-)
  ,pozdrawiam serdecznie,

  1. Witam Pani Ewo,
   Dziękuję serdecznie za tyle miłych słów uznania. Mam nadzieję, że dodam (nie tylko Pani) odwagi i natchnę do spróbowania trochę innego stylu. Dziękuję również za pomysł na stylizację z szelkami. Wpisuję je na moją listę tematów do realizacji. Pozdrawiam Moją Pierwszą Fankę ;),
   SIWA ( Agnieszka )