DZIEŃ MATKI

DZIEŃ MATKI, wspaniała okazja żeby podziękować za wszystko swojej Mamie i powiedzieć jej, jak bardzo ją kocham. To także dzień, w którym myślę o tym, jaką matką jestem ja. Czy daję radę doścignąć swój wzór? Czy choć trochę zbliżyłam się do swojego ideału? Im dłużej o tym myślę, tym więcej ogarnia mnie wątpliwości. Chciałabym, tak jak moja Mama, być cierpliwą, wspierającą, ale nie wścibską, pomocną, ale nie nadopiekuńczą… Próbuję… Marzę o tym, by moje dzieci kochały mnie, lubiły ze mną być i rozmawiać, tak jak ja uwielbiam z moją Mamą.

Jeszcze wiele prób przede mną i dobrze wiem, że bycie matką, to nie jest bajka, nawet gdy ma się tak cudowne dzieci, jak ja.

Potrafię być łagodna niczym baranek…

… ale także ostra i wymagająca, jak matka esesmanka.

A tak widzą mnie moje dzieci.

Kochane Mamy, życzę Wam dzisiaj dużo miłości i radości.

Nie jesteśmy doskonałe, ale i tak najlepsze na Świecie !!!

Możesz także polubić

8 komentarzy

 1. Agusiu, widać po twoich wpisach na FB, po twojej wspaniałej współpracy modowo-fotograficznej na blogu z Frankiem, po tym, jak słuchasz rad swojej córki – że jesteś supermamusią 🙂 Ktoś tak energetyczny, słoneczny, z poczuciem humoru i żywym umysłem po prostu musi stanowić wspaniałe życiowe wsparcie dla własnej rodziny, w tym dzieciaków. BTW: ja cały czas czekam na sesję z twoją piękną Mamą!

 2. „Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył matkę” Matthew Arnold

  1. Witaj Pati,
   Nic dodać , nic ująć. No może dodałabym od siebie, że Bóg mógłby mocniej wspierać ojców, wtedy matkom byłoby lżej 🙂
   Buziaczki, SIWA

 3. Aguniu, tak pięknie napisałaś , że łezka w oku mi się zakręciła. Jesteś najwspanialszą Córką i wspaniałą Mamą dla Ninki i Frania ! Jestem z Ciebie bardzo dumna. Kocham Cię ❤️❤️❤️

 4. Agusiu, aż się wzruszyłam. Pięknie ujęłaś te „matczyne sprawy” dokładnie w takim stylu jak Twoje stylizacje, prosto, bez lukru, szczerze i bardzo esencjonalnie. Życzę Mamom Agusiowym i Frankowo-Ninkowym wiele wiele radości. Jesteście super.
  Niestety tylko psia mama D.
  Ps. Aga ty się marnujesz, masz takie pióro, że tylko pisać. Pomyśl.

  1. Witaj Dorotko,
   Dziękuję serdecznie i całuję mocno, a o pisaniu pomyślę :).
   SIWA